Tel:
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.

Uczyń Chiny najlepszą maszyną laserową w Chinach

 

 

Dom

Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy 2 zestawy wycinarek laserowych firmy SPEEDY LASER. pierwszy zakup cięcia laserowego 1000W w 2015 roku, drugi laser 2000W zainstalowany w sierpniu 2019. Jestem naprawdę zadowolony z jakości i obsługi maszyny Speedy Laser. Gary jest miłym facetem, bardzo mi pomaga w mojej firmie. Mogę w 100% polecić klientowi zakup lasera od firmy Nanjing Speedy Laser.

—— Leon Osmat Amizur

Szukałem dość długo i skontaktowałem się z najlepszymi firmami w Chinach, aby kupić 50 W. To, co się dzieje, jest takie, że wiele z nich obiecuje wiele, ale daje ci później, gdy zapłacisz mniej. Na przykład zakupiono 50 W, ale wewnątrz urządzenia znajduje się 30 W lub stare zużyte źródło laserowe. Z Speedy Laser po sprawdzeniu ich dokumentów byłem pod wrażeniem.

—— Caretta Andrea

Kupujemy pierwszą maszynę do znakowania laserowego Speed ​​w 2009 roku, naprawdę satysfakcjonujemy jakość lasera. Pan Gary zapewnia nam doskonałe wsparcie techniczne, nawet maszyny poza okresem gwarancyjnym. Pan Gary wciąż zapewnia nam bezpłatne części zamienne. W rzeczywistości w ciągu ostatnich 10 lat kupiliśmy ponad 10 zestawów laserowych od firmy SPEEDY LASER. .

—— Andres Garza

 • Linia produkcyjna

   

  Nanjing Speedy Laser technology Co., Ltd, profesjonalny producent laserów w Chinach od ponad 15 lat.Nasze produkty, w tym maszyna do znakowania laserowego, maszyna do cięcia laserowego, spawarka laserowa.

   

  Adres naszej firmy: NO 24 Xuefu Road, Nanjing New & High Technology Zone, Nanjing City, Chiny.210032.

  Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

  Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

  Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

  Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

   

 • OEM / ODM
  Nanjing Speedy Laser Technology CO., Ltd utrzymuje długoterminową i dobrą współpracę ze słynnymi firmami laserowymi w Niemczech, USA i Włoszech oraz krajowymi instytutami laserowymi.

  Nasze produkty przyjmują najbardziej zaawansowany system umiejętności i obsługi na całym świecie. Wszystkie OEM i ODM są bardzo mile widziane!

  Usługa OEM i ODM:

  Przed rozpoczęciem produkcji potwierdzimy wszystkie powiązane szczegóły, w tym specyfikację, bezpieczeństwo itp., Aby upewnić się, że nie jest to pierwszy błąd.
  Podczas produkcji postaramy się jak najlepiej zapewnić jakość produktów poprzez sprawdzenie każdego etapu produkcji, komunikację z zaangażowanymi pracownikami, kontrolę każdej linii produkcyjnej itp.
  Następnie, po zakończeniu produkcji, przetestujemy próbkę z towarów masowych, aby upewnić się, że każdy indeks zawierający zawartość bakterii znajduje się w akceptowanym zakresie.
  Możesz czuć się łatwo i bezpiecznie zamówić towary od nas!

  Czekamy na twój kontakt!

 • R & D

  Nanjing Speedy Laser Technology CO., Ltd, ma potężną bazę produkcyjną i badawczo-rozwojową.Każdego roku inwestuj więcej

   

  10 000 000,00 USD na nową technologię laserową.Nowa technologia laserowa oznacza, że ​​wprowadziliśmy do obrotu nową maszynę laserową.

   

  Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

Szczegóły kontaktu
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Gary

Tel: +86-18651899782

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.
gary@speedy-laser.com
Tel:0086-186-51899782
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Laserowa maszyna do znakowania przemysłowego dostawca. © 2018 - 2021 industriallasermarkingmachine.com. All Rights Reserved.